IT Business Analyst - Pécs

Nagy ambícióval rendelkező kollégát keresünk most alakuló pécsi csapatunkba, IT Business Analyst munkakörbe.

Az E-Group egy határozott jövőképű, eredeti, lendületes és barátságos szoftvercég.

6 nagy üzleti projekten dolgozunk, 3 meghatározó területen: banki tranzakciós-, azonosítási-, valamint energetikai rendszerek. Fő partnereink és ügyfeleink elsősorban a kritikus rendszereket működtető szervezetek, kormányzat, bankok, a nagyvállalati szféra, állami intézmények valamint az egyetemek.

Ezzel párhuzamosan 6 új kutatási projektünk is fut, 3 fő IT irányban: CyberSecurity-azonosítás-Privacy, Big Data & analitika, és alkalmazott AI, melyekben magyar és európai egyetemekkel, nagyvállalatokkal és pénzügyi intézményekkel egyaránt dolgozunk.

Amiben számítunk rád

4 éves kutatási projektet indítottunk el Pécsen, több mint 15 fős projektcsapattal, magasan képzett kutatókkal és informatikusokkal.

A projekt stabil forrásokkal rendelkezik, ezáltal hosszú távú, biztos karrierlehetőséget tudunk biztosítani Pécsen és Budapesten egyaránt.

Feladatod lesz

  • IT rendszer funkcióinak és logikai modelljeinek tervezése, specifikálása, dokumentálása
  • igényfelmérés egy üzleti működési modellel kapcsolatban
  • a problémák transzparens közvetítése a teljes szervezetben
  • egyeztetés a projekt kutatóival a tervezéstől a megvalósításig
  • követelményspecifikáció készítése
  • modellezési tervek kitalálása
  • közreműködés a tesztek tervezésben
  • eredménytermékek definiálása
  • a kapcsolódó hibák elemzése, az okok meghatározása

Akit keresünk

  • BSc, vagy magasabb informatikai végzettség (akár a tanulmányaid alatt is)
  • innovatív gondolkodás, érdekeljenek az új technológiák
  • jó angol nyelvtudás
  • precíz, mérnöki szemlélet
  • az üzleti környezethez rugalmasan tudsz alkalmazkodni
  • adatbázisok ismerete
  • Java és .NET kölcsönös ismerete előnyt jelent
  • tranzakciós-, vagy más kritikus rendszerekben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit mi kínálunk

  • felelősséget, kihívást és megbecsülést
  • tervezhető karrierpályát, stabil munkahelyet
  • szakmai fejlődést, személyes képzések kiemelt támogatását
  • profi és barátságos csapatot
  • versenyképes jövedelmet
  • rugalmas, család-barát munkaidő beosztást
  • személyes igényekhez igazított friss technológiai támogatást, kellemes munkakörnyezetet
  • képzett és segítőkész rendszergazdákat
  • elegáns munkakörnyezetet Pécs központjában

Amennyiben érdekel a pozíció, kérjük, küldd el önéletrajzodat a hr@egroup.hu címre, vedd fel velünk a kapcsolatot!